Tłumaczenie filmów, rozstawianie napisów, tworzenie transkrypcji… Rzetelne tłumaczenia to nowoczesne biuro tłumaczeń, które podąża za najnwoszymi trendami w branży. Zajmujemy się nie tylko przekładem standardowych tekstów, ale również filmów i nagrań. Pracujemy z filmami po polsku oraz w obcych językach. Doskonale wiemy, jak przygotować profesjonalne napisy na YouTube, a praca z transkrypcją nie ma dla nas tajemnic.

Tłumaczenia filmów

Rzetelne tłumaczenia to miejsce, w którym przetłumaczysz film na dowolny język świata.

Nasza oferta obejmuje:

– tłumaczenie filmów, 

– rozstawianie napisów, 

– stworzenie tekstu dla lektora,

– opracowanie napisów na YouTube.

Napisy do filmów

W Rzetelnych tłumaczeniach napisy do filmów tworzymy każdego dnia. Pracujemy zarówno z krótkimi filmikami reklamowymi, jak również z filmami dokumentalnymi oraz wywiadami. Potrafimy stworzyć idealny napisy na YouTube, które pozwolą Ci zdobyć wielu nowych obserwatorów. Jeśli poszukujesz firmy, która na co dzień tłumaczy filmy i zna się na tym jak mało kto, napisz lub zadzwoń do nas!

Tłumaczenia filmów – od czego zależy cena usługi?

Cena tłumaczenia filmu zależy od wielu czynników, dlatego jej określenie z góry jest praktycznie niemożliwe. To ile zapłacisz zależy od długości nagrania, ilości wypowiadanego tekstu, dostępności transkrypcji lub napisów w języku oryginału, akcentu mówców, dynamiki filmu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało tłumaczenie filmu, prześlij wideo do nas, a my w ciągu kilku minut podamy Ci całkowity koszt usługi.

Napisy na YouTube

Oprócz napisów do filmów krótkometrażowych oraz długometrażowych, wykonujemy również tłumaczenia filmów na YouTube. Chętnie zajmiemy się tłumaczeniem filmików o charakterze dokumentalnym, vlogów, wywiadów oraz innych nagrań. Wysokiej jakości napisy do filmu to przepusta do międzynarodowgo sukcesu na Youtubie. Przygotowane przez nas tłumaczenie wgrasz w zaledwie kilka sekund na portal i sprawsz, że Twoje filmy będą dostępne dla milinów nowych widzów!

Tłumaczenie filmu na angielski

W dzisiejszym świecie, filmy stanowią jeden z podstawowych kanałów komunikacji. Portale typu TouYube czy TikTok z roku na rok są coraz popularniejsze, a korzystanie z nich jest powszechnie w większości krajów na całym świecie. Wiele popularnych wideo, które zdobyły sławę międzynarodową to nagrania właśnie w języku angielskim! Jeśli chcesz, by Twoje filmy również były popularne w innych krajach, wybierz tłumaczenie filmu na angielski

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia filmu na kilka języków poinformuj nas o tym w mailu!