W Rzetelnych tłumaczeniach tłumaczymy teksty na wszystkie języki świata. Nasza oferta objemuje zarówno przekład na popularne języki europejskie, jak również na te bardziej egzotyczne, np. języki azjatyckie. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakeremi z klikudziesięciu krajów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą obsługę językową.

Teksty, które do nas trafiają zawsze przydzielane są do tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Jeśli dla przykładu prześlesz do nas dokumentację lub wypis ze szpitala, gwarantujemy, że Twoim dokumentem zajmie się tłumacz medyczny.

Rodzaje tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia dokumentów wszystkich rodzajów. Po prostu prześlij do nas plik lub zadzwoń, by poznać czas realizacji zlecenia.

Najczęściej wykonujemy:

– tłumaczenia ogólne,

– tłumaczenia specjalistyczne (medyczne, techniczne, marketingowe, ekonomiczne, finansowe, rolnicze, itp.),

– tłumaczenia filmów,

– tłumaczenia stron www i aplikacji.

Wycena tłumaczenia

Baza naszych tłumaczy jest na tyle szeroka, że możemy zaoferować Ci tłumaczenie dowolnego tekstu. Po prostu prześlij do nas plik do wyceny, a my przeanalizujemy jego zawartość i podamy Ci cenę usługi oraz dokładną datę realizacji tłumaczenia. W mailu otrzymasz link do szybkich płatności, dzięki czemu zamówienie będziesz mógł potwierdzić w zaledwie kilka minut.

Jak przebiega proces tłumaczenia?

Rzetelne tłumaczenia to biuro tłumaczeń online dopasowane do Twoich potrzeb. Naszym priorytetem jest Twoja wygoda, dlatego cały proces tłumaczenia za pośrednictwem naszej firmy odbywa się wyłącznie za pośrednictwem internetu. Pierwszym etapem procesu tłumaczenia jest wycena online. Prześlij do nas plik z tesktem przez formularz na stronie bądź bezpośrednio na naszego maila, a w ciągu kwadrana poznasz kosz usługi. Cena tłumaczenia zależy od języka, długości tekstu, poziomu językowego oraz trybu realizacji zlecenia. Po akceptacji wyceny i opłacaniu zamówienia, Twój tekst tafi do starannie wybranego tłumacza z naszej bazy.

Profesjonalne tłumaczenie

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że osoba, która zajmuje się Twoim tekstem to specjalista, który od wielu lat działa w branży. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej poprawności i naturalności tekstu, możesz zdecydować się na tłumaczenie wykonane przez native speakera lub wariant tłumaczenie+korekta. Usługa tłumaczenia native speakera znakomicie sprawdzi się we wszystkich rodzajach przekładu, w których tekst wynikowy jest prezentowany różnorodnym odbiorcom. Polecamy wybór tej opcji dla tłumaczeń marketingowych oraz tłumaczeń stron www, a także filmów i nagrań.

Weryfikacja poprawności tłumaczenia

Ostatniom etapem przed przesłaniem do Ciebie tłumaczenia jest kontrola treści. Po otrzymaniu tłumaczenia, sprawdzamy je pod kątem poprawności formalnej. Po pomyślnej weryfikacji, gotowy tekst przesyłamy na maila, z którego otrzymaliśmy zapytanie. W przypadku krótkich tekstów, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy, zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 24 godziny. Dokładny czas wykonania usługi jest każdorazowo określany wraz z przesłaną wyceną.